Nákupní košík (0 položek, celkem 0,- Kč)
 Jitka Marková
 Přezdívka: Kaeri

 Životopis
Narozená v Hradci Králové, ale poměrně záhy přesídlena, takže nyní žije kdesi mezi lesy a plně jí to tak vyhovuje. Shodou strašlivých náhod skončila v Brně na oboru, do kterého by to neřekla a teď se tam pohybuje čtvrtým rokem. Další okolnosti jsou buď nezajímavé, nebo nepublikovatelné. ;)


 O díle
Zatím toho veřejně nic moc k vidění není: jedna povídka v Drakobijcích a doma plný počítač zlomků a pokusů. Ještě nejsem žádná velká autorka, kromě soutěží na světlo denní raději moc nevylézám a spíš se ještě snažím a hledám, jak se podělit o to, o co se podělit chci, tak, aby se to dalo i číst. :)


 O sobě říká
Poměrně průměrně ne/zajímavá osoba, o které se zcela neprávem tvrdí, že je ukecaná (kdo na TOHLE přišel?). Sangvinický melancholik... a podle toho to dopadá. Hrdá chovatelka dvou morčat, která jsou v její péči už více než rok naživu. Vypravěčka - zatím o něco lepší naživo než na papíře, ale zkusí s tím něco udělat. Notorický snílek ve znamení Ryb. Už půl roku a kousek šťastně zadaná. Fanynka Gaimana, čím dál více fascinovaná angličtinou.

 Povídky ve sbornících nakladatelství Straky na vrbě


 Vaše komentáře / názory čtenářůZatím žádné komentáře