Nákupní košík (0 položek, celkem 0,- Kč)
 Jan Šlechta
 Přezdívka: Pěnkavka Gowery

 Životopis
Narodil jsem se v Českých Budějovicích, kde jsem také vystudoval gymnázium. V současné době studuji obor Konstrukce pozemních staveb na ČVUT v Praze.

 O díle
Autorsky jsem debutoval v Dechu draka 2/2005 s povídkou Strážce elfí krve a navázal několika články o RPG hrách jak v Dechu draka, tak v Alduronu (ty zpravidla naleznete na www.krvavepohranici.cz).
V soutěži „O spár Zlatého draka“, soutěži o nejlepší jeskyni ke hře Dračí doupě, se mi podařilo umístit s dobrodružstvím Vendeta (Pevnost 2/2007).
Další mé publikované práce se odehrávají ve světě Asterion, jde o povídky Žít o trochu déle (Pevnost 11/2007) a Horší než smrt (sborník Zrození Modrého měsíce). Nyní pracuji na povídce Cena dohody, plánované do asterionského sborníku Město přízraků.


 O sobě říká
Díky rodinnému zázemí (mít doma taťku spisovatele se nepoštěstí každému) jsem se s fantasy a sci-fi seznámil již v útlém věku. Mimo nadměrné konzumace fantastické literatury mezi mé zájmy patří také bojová umění jako kendo, karate a kickbox. Samozřejmě se občas rád kouknu na dobré filmy všech žánrů, převážně akční, anime, sci-fi a fantasy.

 Knihy v nakladatelství Straky na vrbě
Město přízraků

 Povídky ve sbornících nakladatelství Straky na vrbě


 Vaše komentáře / názory čtenářůZatím žádné komentáře