Nákupní košík (0 položek, celkem 0,- Kč)
 Vojtěch Konečný
 Přezdívka: Tores

 Životopis
Nedávno jsem dokončil základní školu a prvním rokem studuji Ekonomické lyceum na Obchodní Akademii v Olomouci. Psaní se aktivně věnuji od dvanácti let a za tu dobu jsem napsal již mnoho povídek, avšak pouhé minimum z nich (hlavně ty v poslední době) pokládám za "čteníhodné". Dále mám mnoho jiných zájmů (nevím jestli to stále patří do životopisu, v životě jsem ho nepsal), mezi které patří filmy (rád bych zkusil i nějaký amatérský natočit ;)), tanec, hudba, kreslení... je toho hodně.

 O díle
Povídka u Strak, která vyšla ve sborníku Drakobijci X, byla v té době pokusem, ve kterém se objevilo mnohé z toho, o čem jsem do té doby nepsal. Je také jedna z posledních z žánru fantasy, dnes píši hlavně noir (americkou drsnou školu) a chystám zkusit nějaké horory ve stylu Stephena Kinga. Takže uvidím, třeba se to povede.
Jinak další povídky, co si ode mě můžete přečíst (právě ty noirové), přidávám do čtenářské dílny na stránkách Pavla Renčína a hlavním hrdinou je právě jedna z postav, které bych se chtěl v budoucnu více věnovat. Craig Jerry Marvell.

 O sobě říká

 Povídky ve sbornících nakladatelství Straky na vrbě


 Vaše komentáře / názory čtenářůZatím žádné komentáře