Nákupní košík (0 položek, celkem 0,- Kč)
 Karel Englmaier
 Přezdívka: Anděl

 Životopis
To by bylo na dlouho a nejspíš ne moc hezké čtení... ale zkuste se zeptat, možná odpovím! ;-)

 O díle
U Strak mi v Drakobijcích 6 vyšla moje prvotina Přízrak smrti, ve sborníku "Černé sny" mám povídku Na březích temnoty, ve sborníku "Barbar" vydaného literárním serverem Černý lord mám povídku Ve jménu Páně.

V roce 2005 jsem získal Pohár nakl. Netopejr za hororovou povídku Dům bolesti. Dodnes nevím, zda je to horor s erotickým nádechem, nebo téměř nelegální porno v hororových kulisách. Zde fotka poháru.
Vroce 2006 jsem úspěch zopakoval a získal PNN podruhé, tentokrát za povídku Necrofuckers (v níž vystupuje i moje maličkost). Zde fotka druhého poháru.

Dlouhodobě spolupracuji (a doufám, že i nadále budu) s literárním serverem Černý lord, ať už jako porotce, autor nebo "holka pro všechno".

Co se hudby týče, autorsky i hráčsky jsem se podílel
- na metalovém projektu Dispair (dema Veškerý odpor je marný - 1999 a Nekrofil - 1999),
- (v časech své mladosti, to upozorňuji předem!!) pubmetalových Santus, na všech třech řadových nahrávkách (Jako prasata - 1999, Poblejt se - 2000, Dneska jsme se vožrali - 2000 + vzniklé kompilace),
- účastnil jsem se též na práci na dnes už téměř legendárním projektu Kopromasters - 7% (2001)
- z hudby provozované live stojí za zmínku především to z poslední doby, tedy působení ve dvojici vlastních kapel - pub rockých Hells Prdels (od Nového roku opět činných) a rockmetalových Arbonne (díky aroganci a sebestřednosti sólového kytaristy a autora na čas pozastavených) - v obou spolcích hraju sólovou kytaru a tvořím hudbu i texty. ;-)

 O sobě říká
Právě teď mě nenapadá raději nic - ale třeba to časem doplním! ;-)

(Autor však poskytl několik fotografií - zde, zde, a s oběma poháry zde.)

 Povídky ve sbornících nakladatelství Straky na vrbě


 Vaše komentáře / názory čtenářůZatím žádné komentáře